فیلمبرداری فیلم Breaking Bad به پایان رسیده است

تاریخ : شنبه 24 آگوست 2019


در تازه ترین اخبار باب ادنکرک بازیگر سریال بهتره با ساول تماس بگیری گفته که مراحل فیلمبرداری فیلم Breaking Bad (برکینگ بد) به پایان رسیده است. ادنکیرک در صحبت هایی که با وب سایت هالیوود ریپورت داشته، گفته:

من نمی‌دانم که مردم چه چیزهایی را می‌دانند و چه چیزهایی را نمی‌دانند. خیلی برای من سخت است که باور کنم شما نمی‌دانستید این فیلم مرحله فیلم‌برداری خود را آغاز کرده است. آن‌ها این کار را انجام دادند. می‌دانید منظور من چیست؟ چگونه می‌تواند یک همچین چیزی، یک راز باقی بماند؟ اما درست همانند یک راز بوده است. آن‌ها در نگه‌داری و باقی نگه داشتن این راز، کار فوق‌العاده‌ای انجام داده‌اند.

فیلمبرداری فیلم Breaking Bad به پایان رسیده است

طبق اخباری که منتشر شده است، فیلم برکینگ بد در دو شبکه پخش می شود. این فیلم اول در شبکه نتفلیکس منتشر میشود و بعد از آن قرار است در شبکه ای ام سی، یعنی شبکه ای که سریال Breaking Bad در آن پخش شد، بر روی آنتن برود. در فیلم برکینگ بد، آرون پال در نقش جسی پینکمن ظاهر خواهد شد و خالق سریال برکینگ بد یعنی وینس گیلیگان نیز نویسنده و کارگردان خواهد بود.

خود گیلیگان، مارک جانسون و ملیسا برنستاین نقش تهیه کنندگان اجرایی را هم در این فیلم برعهده داشتند. ادنکرک علاوه‌بر صحبت درباره فیلم برکینگ بد، درباره فصل پنجم سریال بهتره با ساول تماس بگیری نیز صحبت هایی داشته است و اطلاعات جدیدی را از این مجموعه تلویزیونی که هنوز هیچ تاریخی برای آغاز پخش خود ندارد، ارائه داد:

آن‌ها خیلی آرام و آهسته در حال ساختن آن بودند اما حالا فرق کرده است. آن‌ها سرعت خود را بالاتر بردند و در حال شکل دادن به این مجموعه هستند. این مجموعه تلویزیونی هم شباهت زیادی به سریال Breaking Bad دارد. این روند ساخت بسیار آهسته درست همانند یک ترن هوایی است که در ابتدا بسیار آرام مسیر سربالایی خود را طی می‌کند و بعد با سرعت زیادی پایین می‌آید که انگار هیچ چیز نمی‌تواند آن را متوقف کند. این دقیقا همان جایی است که ما در فصل پنجم در آن قرار داریم. ما در حال فیلم‌برداری این فصل هستیم.
دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of