دانلود سریال Power

Power

, , ,

قسمت 4 فصل 6

Starz

دانلود سریال Power

IMDB
 • 8.2 از 10 - میانگین رای 29,694 نفر
 • PG

  • مدت زمان: 60 دقیقه

  Site

  • میزان طرفداران: 25.498
  • وضعیت: پایان فصل
  • آخرین پخش: 2018-09-09
  سازندگان: Courtney Kemp Agboh,Vladimir Cvetko,

  سریال Power - داستان سریال درباره تاجر ماجراجویی به نام James St. Patrick ملقب به “Ghost” است که زندگی دوگانه ای را تجربه می کند. تصویر نخست و ظاهری زندگی او چهره تاجر موفق و جاه طلبی است که علاوه بر همسری زیبا و خانه ای مجلل مالک یکی ازپررفت و آمدترین و موفق ترین کلوپهای شبانه نیویورک به نام TRUTH می باشد که با تلاش فراوان در صدد است در زمینه کاریش امپراطوری بناکرده و آن را تبدیل به یکی از پانصد کسب و کار برتر کشور بکندولی این همه ماجرا نیست و در پشت چهره TRUTH حقیقت زشت دیگری وجود دارد وآن اینکه “Ghost” از پوشش این نجارت قانونی برای توزیع مواد مخدر استفاده می کند و از مهمترین اعضای یکی از پرسودترین و قدرتمندترین شبکه های توزیع مواد مخدر می باشد اما...


  قدرت عنوان درامی است که با چراغ سبز شبکه STARZ در چهاردهم ژوئن 2013 (بیست و چهارم خرداد92)توسط شرکت CBS Television Studios کار ساخت آن آغاز شدو پخش فصل اول آن به طور اصلی در هشت قسمت از هفتم ژوین 2014 (هفدهم خرداد 93) از این شبکه آغاز می شود.با این حال این شبکه اعلام کرده است که قسمت اول این سریال را یک هفته زودتر از پخش تلویزیونی رسمیش در وبسایتش منتشر خواهد کرد.
  خلاصه داستان:
  داستان سریال درباره تاجر ماجراجویی به نام James St. Patrick ملقب به "Ghost" است که زندگی دوگانه ای را تجربه می کند. تصویرنخست و ظاهری زندگی او چهره تاجر موفق و جاه طلبی است که علاوه بر همسری زیبا و خانه ای مجلل مالک یکی ازپررفت و آمدترین و موفق ترین کلوپهای شبانه نیویورک به نام TRUTH می باشد که با تلاش فراوان در صدد است در زمینه کاریش امپراطوری بناکرده و آن را تبدیل به یکی از پانصد کسب و کار برتر کشور بکندولی این همه ماجرا نیست و در پشت چهره TRUTH حقیقت زشت دیگری وجود دارد وآن اینکه "Ghost" از پوشش این نجارت قانونی برای توزیع مواد مخدر استفاده می کند و از مهمترین اعضای یکی از پرسودترین و قدرتمندترین شبکه های توزیع مواد مخدر می باشد اما چالش واقعی ماجرا هنگامی آغاز می شود که او بنا به دلایلی تصمیم به خروج از تجارت مواد مخدر می گیرد اما انجام این کار امر آسانی نیست و به زودی خانواده و کلوپ شبانه اش از سوی منبعی ناشناخته در معرض تهدیدهای جدی قرار می گیرند.

  دانلود سریال Power
  Chris Albrecht رییس اجرایی شبکه STARZ درباره این سریال می گوید:از اینکه Power را به لیست برنامه های اورجینال خود در سال 2014 اضافه کرده ایم هیجان زده هستیم چرا که عوامل سریال دید ویژه و بی همتایی درباره آن دارند و دنیایی خاص با شخصیتهای ویژه ای خلق کرده اند که شما نظیر آنها را در درام های معاصر نمی بینید
  .
  همچنین Curtis James Jackson بازیگر-رپر معروف و شناخته شده نیویورکی که بیشتر با نام 50CENT نزد طرفدارانش شناخته شده است و از مدیران اجرایی این سریال می باشد ودر ارتباط با این مجموعه موزیک ویدئویی به نام Big Rich Town ساخته است دراین باره می گوید:ترکیب موزیکال Power و اینکه موسیقی آن بتواند با مخاطبان ارتباط برقرار کند برای من مهم است بنابراین موسیقی ساختم که با ریتم سریال هماهنگ باشدتا اینکه هنگام تماشای مجموعه خود به خود تم موزیک Big Rich Town در ذهن مخاطب ایجاد شود.

  سریال های پیشنهادی  برچسب ها

  دیدگاه بگذارید

  avatar
    Subscribe  
  Notify of